„Dziękuje ze jesteś, mój Wewnętrzny Krytyku,  chcę jednak zacząć inaczej z Ciebie korzystać, chcę abyś dodawał mi sił, energii i sprawiał bym czuła miłość, szczęście i bezpieczeństwo. Nie pozwalam Ci już siać we mnie spustoszenia!”.

Pamiętaj, że ten kto krytykuje po prostu chce być taki jak Ty.

Niech Twoja podświadomość dokona zmian. Niech Twój umysł w naturalny sposób skoncentruje się na tym, co pozytywne, zaczniesz działać skuteczniej niż dotychczas, będziesz miał w sobie więcej optymizmu, każdy Twój krok może zacząć prowadzić Cię w dobra stronę, prostu do celu.

Wzrośnie Twoje poczucie wartości, szacunek do siebie, miłość i aprobata, myślisz o życiu pozytywnie i z przyjemnością, synchronizujesz z sobą swoje cele, wyznaczasz je aby dowiedzieć się w końcu czego pragniesz. A Twój umysł wykorzysta swoje genialne umiejętności, by doprowadzać Cię do szczęścia.

Umysł znajdzie sposób na obejście przeszkód, ominięcie ich, korzysta z reakcji zwrotnej, tak jak samolot poprawia kurs w drodze do celu, jeśli potrzeba.

Masz mieć niezmordowaną chęć dotarcia do celu.

Każdy z nas dysponuje większymi umiejętnościami niż myślimy. Odpręż się, wyzwól swoje endorfiny, są to przecież naturalne opiaty powstające w Twoim ciele podczas śmiechu, kochania się, sportu, medytacji. Poproś tę część swojego ‘ja’ o uwolnienie endorfin, wspomóż się szczęśliwym wspomnieniem, powiększ obraz jakiegoś szczęśliwego wydarzenia ze swojego życia, skup się na nim i czuj je na nowo. Twoje endorfiny uwolnią się, zwiększając Twoją inteligencję, intelekt, poczucie zadowolenia i spokoju. Otaczaj się pozytywnymi ludźmi, którzy zwiększają Twoją wartość.

Pamiętaj że ten, kto krytykuje, chce po prostu być tak wspaniałym jak Ty.

Usłysz jak ludzie mówią o Tobie dobre rzeczy.

Jesteś kimś wspaniałym, z natury dobrym, ludzie naprawdę Cię lubią. Kochasz i aprobujesz siebie, masz naturę twórczą i pieniądze są Twoimi przyjaciółmi, masz wokół siebie ludzi sukcesu, a zarabianie pieniędzy sprawia Ci przyjemność. Z chęcią spotykasz się i rozmawiasz z tymi, którzy korzystają z Twojej wiedzy.

Twoje myśli są pozytywną energią. Myśl o szczęściu, bogactwie, optymizmie, miłości, radości, a to właśnie przyciągniesz. Niech spokój wewnętrzy Tobą zawładnie.

Ulepszaj siebie…dla siebie.

Wyobraź sobie, ze uzyskujesz wielkie bogactwo, czujesz je, widzisz banknoty i czujesz że na to zasługujesz. Wyobraź sobie jak dobrze jest cieszyć się bogactwem jak wiele jest w stanie ono zmienić w Twoim życiu, zobacz siebie jako naprawdę bogatego człowieka, jak wtedy wyglądasz? Jak mówisz? Jak się czujesz? Jak patrzą na Ciebie inni? A teraz naprawdę wejdź w to swoje ‘bogate ja’. Teraz poczuj jak to jest…i trwaj w tym uczuciu.

Przypomnij sobie chwilę szczęścia  z przeszłości, dostrzeż wszystkie uczucia, które wiążą się z tą chwila. Twój umysł pamięta to, co było dobre, on odwołuje się do tego zapisu, Twój umysł włącza stany szczęścia automatycznie, czego rezultatem jest więcej szczęścia, chce, by Twoja podświadomość wyruszyła teraz na poszukiwanie tych wspaniałych chwil, niech zgromadzi te wspaniale uczucia, te emocje i niech przeniesie je do ‘tu i teraz’ i w przyszłość.

Przywołuj te chwile tak często jak często chcesz się czuć szczęśliwym i pełnym miłości.

Czy jesteś w stanie przyjąć taki ogrom przyjemności?

Teraz gdy pamiętasz te chwile szczęścia i dobroci, możesz do woli z nich czerpać.

Trening czyni mistrza, uzyskujesz to, czemu poświęcasz najwięcej uwagi. Silny i wartki jak rzeka. Taki masz być, a stan szczęścia ma towarzyszyć wszystkiemu co robisz. Każdy dzień i każdy oddech możesz zamienić w dzieło sztuki, możesz cieszyć się niepowtarzalnym pięknem każdej chwili, która trwa. Od dziś zacznij czuć szczęście i spełnienie. Wyobraź sobie teraz moment, kiedy wszystko jest w najlepszym porządku, dokładnie tak jak być powinno. Rozejrzyj się i zobacz co widzisz, poczuj to co można poczuć i zobacz jak pięknie jest być w tym czasie.

Zauważ skąd wiesz, ze wszystko jest dobrze? Skąd płynie Twoje szczęście?

Im więcej dobrych rzeczy zauważysz, tym głębiej zostanie to poczucie szczęścia zakodowane w Twoim układzie nerwowym. Ciesz się wspaniałym dniem, tym kogo spotykasz, miejscami, które odwiedzasz, rzeczami które robisz, ludźmi z którymi rozmawiasz, ciesz się siłą swojej wyobraźni. Usłysz to, co piękne, poczuj jak dobrze jest tak się czuć.

Pomyśl o gąsienicy, która pewnego dnia wie, że nadszedł czas, by zniknąć wewnątrz kokonu i  zmienić się w motyla. 

Kiedyś nie było nic, a spójrz ile jest teraz. Nawet jeżeli dotychczas czułeś nicość w sobie, przeczytaj powyższy tekst ponownie i zobacz jakie bogactwo może w Tobie zamieszkać. Daj sobie możliwość stania się tym motylem. Spróbuj!