Najpopularniejszy leczniczy „kamień” a a tak naprawdę żywica, w Polsce i na świecie, a na pewno w Europie. Bursztyn, nasze polskie uleczające złoto północy jest stosowany wszelakie sposoby od nalewek, po kremy. Oczywiście najczęściej jest używany jako produkt natury sam w sobie, do noszenia w postaci naszyjnika, pierścionka lub bransoletki. Kamień sukcesu, zasila nasze szczególne zdolności, rozwija je w najbardziej korzystny sposób. Obdarza sprytem i mądrością w finansach.    

Dla Kogo: Jest uniwersalny, sprawdzi się w każdym charakterze wykonywanego zawodu/zajęcia

Działanie: Istne panaceum, przede wszystkim wytwarza ujemne jony, które regulują nasz organizm. Zwiększa przepływ tlenu do mózgu co powoduje, że mamy więcej energii (bursztyn należy kłaść obok sprzętów takich jak TV lub kuchenka mikrofalowa) Zachowanie równowagi jonowej w organizmie powoduje wzrost serotoniny (hormonu szczęścia). Świetnie działa na gardłowe sprawy, reguluje naturalnie tarczycę, oraz schorzenia reumatologiczne. Daje ufność, aktywizuje siły samouzdrawiania organizmu. Zapewnia młodość w bezpośrednim kontakcie ze skórą.

Znaki zodiaku którym sprzyja: Bliźnięta, Lew, Panna

Bardzo ważne, aby codziennie oczyszczać bursztyn z zebranej przez niego negatywnej energii, najlepiej pod bieżącą wodą (a jakby to jeszcze był strumyk to idealnie). Pozwala to aby nie oddawał z powrotem negatywnej energii którą zebrał.

Oprócz naszyjników, pierścionków, bransoletek, występuje w bardzo szerokim asortymencie- nalewki i woda bursztynowa leczą chorobę wrzodową, kremy z zawartością bursztynową odmładzają, a kadzidła z bursztynu odstraszają robactwo, węże ale również i nękające nasz dusze (czyt. Złe Duchy) Pozwala zachować pogodę ducha, koi nerwy, reguluje woreczek żółciowy i żołądek. Więc jak widzicie, opcji jest wiele i bursztyn to nie tylko ozdoba dla starszych Pań 😉

Isztar 😉