Ten piękny kamień dzięki zawartości fluoru ma jak pewnie się domyślacie, cechę świecenia po naświetleniu światłem słonecznym, ale to nie jedyna jego cecha charakterystyczna. Zazwyczaj występuje w kolorze od fioletowego, przez niebieski, do zielonego, co daje piękne połączenie kolorów– sami przyznacie 🙂 Jest ściśle związany z psychiką i aurą (skutecznie oczyszcza), neutralizuje działanie smogu elektromagnetycznego ( przyda Wam się jeżeli WiFi działa u Was 24/7 lub też jeżeli mieszkacie w centrum miasta gdzie jest bardzo dużo energii elektrycznej).

Najlepszy kamień na neutralizację nieprawidłowości w organizmie.

Nadaje porządek codziennemu życiu, wyprowadza z chaosu, jest delikatną furtką do podświadomości, dzięki czemu możemy podejmować właściwe decyzje.

Dla Kogo: Grupy, zespoły pracownicze gdzie trzeba osiągnąć wspólny cel, w pracy gdzie jest aktywny rozwój intelektualny oraz ciągłe zmiany, gdzie potrzebna jest nad wyraz duża koncentracja. Osoby pracujące na nadgodziny, stabilizuje i oczyszcza. Szef, zastępca szefa, manager oraz… palacz.

Działanie: Leczenie wątroby, płuc i ich nowotworów, łagodzi stres, „odświeża” układ nerwowy, niweluje przepracowanie i niesprawność psychiczną mózgu. Jego subtelne wibracje wpływają na mózg wręcz rozwijająco, dlatego jest nazywany kamieniem Geniusza. Oddziałuje na 5,6 oraz 7 czakrę, należy przykładać go właśnie w tych miejscach. Pozwala pozyskać duchową świadomość, nagle nasze pomysły staną się logiczne do udowodnienia i wyjaśnienia. Radzi sobie z artretyzmem,reumatyzmem i chorobami kręgosłupa. Użyj go jeżeli zamierzasz pracować wieczorem umysłowo. Dodatkowo ma moc wręcz rekonstruowania DNA, odbudowuje komórki, pomaga w zwalczeniu zapalenia zatok, i uwaga- przywraca chętkę i sprawność na seks 😉

Znaki zodiaku którym sprzyja: Ryby, Wodnik, Koziorożec

To wyjątkowy kamień. Jak żaden inny, wyprowadzi Was z chaosu życia na każdym poziomie: ciała, ducha i emocji. Należy pamiętać aby oczyszczać go pod bieżącą wodą i wystawić na naładowanie na światło słoneczne 🙂

Namaste kochani, Wasza Wiedźmowata- Inanna