WILCZA PEŁNIA 02.01.2018R

 

Dzieje się moi drodzy, właśnie nastaje Pełnia Wilczego Księżyca. Jest to wyjątkowy czas, podczas tej pełni warto zastanowić się gdzie będziemy lokować naszą energię, a że jest Nowy Rok, to warto ustalić, które cele realizujemy a które odrzucamy.

Pełnia będzie jeszcze na nas wpływać około półtora dnia, czyli do około godziny 22.00. Dzięki temu, że dzień ten jest poświęcony Izis, Bogini płodności, opiekunki rodzin, można w nim starać się o nowego potomka rodziny 😉

Czas tej pełni baaardzo sprzyja miłości, przebaczeniu i harmonii w otoczeniu ogniska domowego. Należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli nie będziemy chcieli współpracować z „dobrocią” tego dnia, możemy być wewnętrznie napięci, co da się mocno odczuć na ciele. Możemy wybuchnąć, jak to przy kumulacji energii Księżyca. Mimo że brzmi groźnie i Wenus zafunduje nam konieczność rozwiązania problemów w relacji, dostrzeżemy w tym coś głębszego, będziemy mieli szansę poszerzyć nasze horyzonty na płaszczyźnie danej relacji oraz spojrzeć także wgłąb siebie. Będzie to doświadczenie, które nas wiele nauczy 🙂 Wręcz uczucia będą się z Was wylewać !

Namaste, Isztar 🙂