Co samochód mówi o potencjale seksualnym mężczyzny?

Kabriolet – mężczyzna, który nim jeździ potrafi trafnie odczytać potrzeby nawet najbardziej wymagających kobiet i zaspokoić je, ale ma poważną wadę: nie jest fanem stałych związków. Mimo to zawsze otacza go wianuszek adoratorek.

Małe miejskie auto – jego właściciel nie boi się łóżkowych eksperymentów i ma bogatą wiedzę na temat różnorodnych technik seksualnych. Jego mocną stroną jest fantazja, która pozwala na zaspokajanie nawet bardzo wyszukanych kobiecych pragnień.

Sportowe auto – jeżdżący nim facet wie, co to dobry seks, ale podczas zbliżenia skupia się przed wszystkim na sobie. Nie jest fanem długich stosunków, co może nie podobać się wielu kobietom.

Kombi – kierujący nim pan w łóżku jest tradycjonalistą. Niby nie ma zahamowań, ale eksperymenty i „odkrywanie” nie są jego hobby.

Van – facet, do którego należy takie auto, lubi szalone dziewczyny i wyzwania, ale trudno znaleźć mu partnerkę, która jednocześnie byłaby dla niego atrakcyjna, rozumiałaby jego potrzeby i chciała towarzyszyć mu na dłużej.

Co Wy o tym myślicie?

Prawda czy fałsz?

>>>Odbierz darmowe opakowanie tutaj>>>