Jakie jest Twoje życzenie?

Z Nowym Rokiem zamierzam zerwać ze standardowym protokołem życzeń noworocznych i zadać ci pytanie. Gdybyś miał jedno życzenie dla świata, swojej rodziny lub siebie, co by to było?

Pójdź naprzód i zatrzymaj się na chwilę i pomyśl, jak byś odpowiedział.

Naprawdę.

Zatrzymaj się na chwilę i zadaj sobie pytanie: co by to było, gdybyś miał jedno życzenie dla świata, swojej rodziny lub siebie samego?

Teraz zapisz to.

Życzenia mówią nam coś o tym, co to znaczy być człowiekiem. Obramowują one dla nas naszą wizję tego, co ważne. Powinny mieć sens i cel. Życzenia pomagają nam zdefiniować wizję tego, co jest możliwe i pokazać nam, jakie może być życie.

Chociaż nie są one tym samym co nadzieja, nasze życzenia mają wpływ na motywację, pasję i stawiane cele, które pozwalają nam na spełnienie naszych nadziei. A gdy jest nam ciężko, czasami życzenia zapewniają nam komfort, którego potrzebujemy.Oczywiście nie zawsze jesteśmy dobrzy w odgadywaniu tego, co chcemy, lub co nas uszczęśliwi. W rezultacie czasami chcemy „niewłaściwych” rzeczy. Ale to również mówi coś o tym, kim jesteśmy i co to znaczy być człowiekiem. Każdy bowiem człowiek jąka się czasem i potyka przez swoje życie. Ostatecznie nasze życzenia łączą nas ze sobą. Bez względu na to, skąd pochodzisz, dokąd zmierzasz, kiedy słyszymy życzenia innych, często zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy sami w naszych marzeniach.

Pragnę, aby każdy z nas szukał i dostrzegał dobroć i piękno, które są wokół nas i z miłością celebrował te skarby z innymi. Miłości. Pragnę pełni szczęścia dla dzieci, aby były bezpieczne i mogły się cieszyć i swoim dzieciństwem.

TO 1 STRONA Z 365. Więc . . . czego chcesz dla świata, swojej rodziny lub siebie?