Co można zrobić, by biust był większy? Na co decydują się kobiety? Jak powiększyć małe piersi? Które metody są skuteczne, a które wręcz przeciwnie? Zioła powiększające rozmiar biustu – czy to działa? Zioła nie powiększą biustu natychmiast. Nie zrobią tego w znacznym stopniu. Jednak systematycznie stosowane mogą dać ciekawy efekt w postaci powiększenia piersi w obwodzie o parę centymetrów:

  1. kozieradka  – cenna przyprawa, znana od wieków (karmiono nią niewolnice w haremach, by nabrały pełnych kształtów) używana w ziołolecznictwie, wspomaga pracę układu hormonalnego i rozwój gruczołów sutkowych. Zawiera fitoestrogeny, które działają podobnie jak naturalne żeńskie hormony – estrogeny mające bezpośredni wpływ na wygląd biustu. Kozieradka nie jest wskazana w ciąży. Nie należy jej stosować, jeśli zażywamy leki przeciwzakrzepowe,
  2. koper włoski – jego pozytywny wpływ na powiększenie biustu udało się potwierdzić na zwierzętach. Wzrost piersi ma mieć związek z podniesieniem ilości prolaktyny.

Jak przygotować napar ziołowy na biust? Do miski wlewamy szklankę wody. Dodajemy łyżkę kozieradki, łyżkę kminku, łyżkę lukrecji, łyżkę kopru włoskiego i łyżkę anyżu. Wszystko mieszamy i przelewamy do garnka. Gotujemy. Czekamy aż wystygnie. Używamy sitka, aby przecedzić wywar. Wywar pijemy raz -dwa razy dziennie i czekamy.

Efekty, w zależności od wrażliwości organizmu, mogą pojawić się w różnym czasie. Reakcja jest zawsze indywidualna. Jednak uwaga – niektóre doniesienia sugerują, że nadmiar fitoestrogenów może zwiększać ryzyko powstania raka piersi.

Cebula na powiększenie biustu? Innym sposobem na większy biust ma być użycie świeżego soku z cebuli w połączeniu z sokiem z cytryny i kurkumą. Mieszankę należy nałożyć na piersi, nałożyć stanik i spędzić w nim cały dzień i całą noc. Zabieg należy systematycznie powtarzać.

Masaż powiększający biust – czy jest skuteczny? Innym sposobem na powiększenie biustu jest wykonanie masażu piersi. Czy jednak metoda ta może być skuteczna? Masaż poprawia metabolizm i umożliwia przyspieszenie transportu tlenu do tkanek. Wpływa również pozytywnie na detoksykację określonych partii ciała. Efekt ten można osiągnąć na skutek rozgrzania i przyspieszania krążenia krwi w masowanym obszarze ciała. Dlatego masaż nie powiększy biustu, ale może poprawić kształt piersi i ich jędrność.

Czy kosmetyki mogą powiększyć biust? Nieznacznie tak. Wiele kobiet poleca sobie preparaty, które optycznie powiększają, unoszą i podkreślają piękny wygląd piersi. Ich systematyczne stosowanie nie da dużych efektów, ale pozwala poczuć się ze sobą lepiej. Skóra na biuście dzięki dobrze dobranym preparatom jest bardziej miękka, sprężysta, ładniejsza i delikatniejsza w dotyku.

Tabletki powiększające piersi? Można sięgnąć również po tabletki powiększające biust. Niestety większość z nich to suplementy diety, które w żaden sposób nie są kontrolowane i mogą być niebezpieczne. Większość opiera swoje działanie na ziołach, zawierających fitoestrogeny. Jeśli dają efekt, to tylko w czasie ich zażywania, gdy tylko przestaniemy je stosować, wszystkie korzyści obserwowane wcześniej przechodzą do przeszłości. Tabletki powiększające piersi mają stymulować stan, jaki obserwuje się w ciąży, kiedy biust większości kobiet jest większy. Wiele kobiet stosuje je w połączeniu ze specjalnymi kremami i żelami powiększającymi biust.

Czytaj więcej: https://kobietapo30.pl/powiekszanie-piersi-stare-nowe-sposoby-dziala-czego-lepiej-stosowac/