Choroby dotyczą prawie każdego, czy to dzieci czy dorosłych, o różnych podłożach i wpływie na nas.  Grypa, przeziębienie, tarczyca, nowotwór, to choroby o różnej sile działania, lecz nadal jest to stan organizmu który nie jest naturalny-czyli zdrowy i odporny.  Kiedy chorujemy, biegniemy do apteki, a tam panadole i apapy, ibupromy i fervexy. Koncerny farmaceutyczne przekonują nas o tym jak wspaniałe są to środki, jak szybko „trafiają w ból” – słowem same ochy i achy. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z jakiś tam skutków ubocznych, lecz w większości nie odkładamy jednak leku tylko idziemy w imię zasady: cel uświęca środki.

W tym artykule wychodzę do Was z- może niektórym już znanym- Panem Dr Hubertem Czerniakiem, lekarzem z około 20 letnim stażem, który podobnie jak Dr Jerzy Jaśkowski uświadamia społeczeństwo o innych, niekonwencjonalnych często metodach leczenia, które nasz rząd uważa za zagrożenie dla rozwoju naszej gospodarki (czytaj: boi się że koncerny farmaceutyczne przestaną zarabiać) i próbuje takie jednostki osobowe jak wyżej wymienieni doktorzy, eliminować, zabierając prawa do wykonywania zawodu. Nie jest istotne zdrowie człowieka. Istotne jest jak dużo uda się sprzedać medykamentów, szczepionek i innych chemii które możliwe, że są zbędne.

Zbędne, ponieważ jak za chwilę na filmie wytłumaczy dr Hubert Czerniak, podniesienie organizmu a często co za tym idzie- wyleczenie niektórych chorób- jest możliwe dzięki odpowiedniej diecie, sposobie życia i witaminoterapii.

 

 

Jak widzicie, da się inaczej. Myślę, że teraz jest czas dużych rewolucji w świecie medycyny i leczenia, ludzie są coraz bardziej świadomi i ciekawi naturalnych rozwiązań.

Już niedługo odbędzie się sympozjum służące informacjom cennym dla naszej diety i zdrowia, z którego zdamy Wam relacje i przekażemy najcenniejsze informacje!

Namaste I. Inanna

Źródło: You Tube: Hubert Czerniak TV #5 – #Witaminy – skuteczna broń w walce z chorobami. Włączamy myślenie!