Mandala, buddyjski symbol (w hinduizmie również) duchowy, który reprezentuje energię Wszechświata, przez to jak jest zbudowany mówi o osobowości osoby, względem tego jaką mandalę wybierze.

Dziś mandale to wzory geometryczne są wykorzystywane w wykresach wzorach geometrycznych czy diagramach reprezentujących kosmos.

Wybierz jedną z poniższych mandali taką, która przyciąga Cię najbardziej, która się Tobie najbardziej podoba i zobacz co oznacza!

 

 

  1. Szczodrość i moralność

Masz wysokie standardy i ambicje, przez cały czas starasz się być lepszym. Podczas gdy większość ludzi ma trudny kontakt z tobą, tobie jeszcze trudniej sobie radzić w kontaktach z innymi. Jesteś pracowity, choć rzadko to się opłaca. Pracujesz ciężko dla większego dobra, a twoim celem jest uczynienie świata lepszym. Niestety tylko nieliczni doceniają to, co robisz.

  1. Fascynacja i prawdomówność

Po prostu lubisz dbać o innych. Jesteś odpowiedzialny, szczery, prawdomówny oraz cenisz uczciwą pracę. Jesteś dobrym człowiekiem, który inspiruje innych. Swoim zachowaniem dajesz przykład innym.

  1. Umysł i uwaga

Jesteś wielkim umysłem posiadającym wiele wspaniałych myśli i genialnych pomysłów. Jesteś jednak introwertykiem, który lubi spędzać czas samotnie, myśląc o swoich teoriach, przekonaniach i wartościach. Zawsze starasz się robić wszystko najlepiej jak potrafisz, jesteś wierny swoim wartością i ideałom, nawet jak inni ludzie się z tobą nie zgadzają.

  1. Bystrość i filozofia

Jesteś naprawdę jedyny w swoim rodzaju i nikt nie może się z tobą równać. Chociaż możesz wydawać się dziwny, jesteś bardzo kreatywny. Jedynym problemem jest to, że bywasz emocjonalny i często boli cię to, że nie jesteś rozumiany przez innych ludzi. Widzisz wyraźnie zarówno dobre, jak i złe strony życia.

  1. Pewność siebie i panowanie nad sobą

Trzymasz się powiedzenia „zrób to sam”, więc jesteś bardzo niezależny. Ufasz tylko sobie i wiesz, jak zachować własną siłę ducha. Jesteś w pełni świadomy tego, czego pragniesz od życia i jesteś gotowy zrobić wszystko, aby to osiągnąć. Jedyną rzeczą, której wymagasz od innych jest uczciwość.

  1. Szlachetność i wrażliwość

Masz duże grono przyjaciół, ponieważ jesteś świetny w budowaniu więzi społecznych i budowaniu zdrowych relacji z innymi. Masz jasną aurę i ludzie czują się dobrze w twoim towarzystwie. Jesteś szlachetną i wrażliwą osobą, która nieustannie myśli o własnym rozwoju i sposobach bycia lepszym człowiekiem.

To którą mandalę wybrałeś?

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://akademiaducha.pl/wybierz-jedna-mandali-odkryj-o-tobie-mowi/

Źródło: .lifecoachode.com/2017/12/06/mandalas-what-it-says-about-you/