Jak sprawdzić jakim jesteś numerem? Musisz dodać wszystkie liczby swojej daty urodzenia. Na przykład, jeżeli urodziłeś się dnia 29.03.1994 roku: 2+9+3+1+9+9+4= 37 i teraz należy zsumować 3+7= 10i dalej 1+0=1. Jesteś numerologiczną jedynką.

_________________________________________________________________________________________________________________

Osoby, które są numerologicznymi jedynkami są niesamowicie kreatywnymi, przebojowymi i przywódczymi osobami. Przejawiają aktywność na szeroką skalę: czy to nauka czy praca czy też życie rodzinne. Są niezależne  i potrzebują przestrzeni do działania, lubią rządzić i nie tolerują sprzeciwów- dobra tego strona jest taka, że faktycznie są dobre w tym rządzeniu i też ciężko odmówić im racji. Lecz jeżeli zagalopują się i podejmą złe decyzje, gorzko za nie czasem płacą. Pewność siebie i wiara we własne siły i możliwości, brak zahamowań, otwartość na nowe prądy, doświadczenia czy przygody to ich prym przewodni.

Często są samowystarczalne, pełne życia i nie potrzebują poczucia bezpieczeństwa (lecz nie zawsze!) a dzięki temu, że ich życie jest tak dynamiczne, to życie towarzyskie kwitnie. Jedynki lubią robić nowe rzeczy, szybko się nudzą, w pracy potrzebują wyzwań- na pewno nie będzie to praca w której powtarza się bez ustanku jedną czynność. Pasują im projekty, zadania punkt- cel. Niecierpliwe, często szybciej zrobią niż pomyślą.

Uwielbiają zastrzyki adrenaliny, wręcz są skłonni żyć z dnia na dzień, nie martwiąc się zbytnio problemami, które mogą się okazać duże, przez co wyprowadzają swoje towarzystwo lub partnera z równowagi. Swoją odwagą wzbudzają podziw, lecz jedynki tracą zapał kiedy nadchodzi problem biurowy, gdzie trzeba np załatwiać dokumenty, przeskakiwać biurokrację. Są żądne uwagi i podziwu, i wiedzą, że mogą go osiągnąć ponieważ czego się nie złapią…. raczej wychodzi 😉 Wrodzona wręcz niepoważna odwaga to przejaw ich zaufania do swojej intuicji i tak naprawdę mało kiedy udaje się ich zrzucić z piedestału. Jakie zawody dla jedynek?

Powinny realizować się w zawodach gdzie jest wymagana duża pomysłowość, mogą być kierownikami, dyrektorami czy liderami- sprawdzą się wspaniale. Działalność naukowa również sprzyja ich rozwojowi

 

Słynne numerologiczne Jedynki:

Michaił Gorbaczow, Charlie Chaplin, Alfred Nobel, Karol Marks, Lew Tołstoj, Napoleon Bonaparte.

 

 

I. Inanna