Coraz więcej ludzi szerzy wiadomości na temat fluoru, który jest szkodliwy dla naszego organizmu. Czy jest tak faktycznie? Zapraszam do lektury.

Oto kilka faktów, o których nie powie Tobie ani lekarz, ani farmaceuta, ani chociażby producent pasty do zębów. Większość past do zębów zawiera fluor, który jest wychwalany jakich to wspaniałych właściwości to on nie ma. Niestety, powinniśmy ich unikać, ponieważ fluor w większych ilościach jest toksyczny dla naszego organizmu. Prawda- nasz organizm potrzebuje tego pierwiastka, lecz w za dużych ilościach będzie się to objawiało najpierw żółtymi plamami, a następnie będą one coraz ciemniejsze idące ku brunatnemu. Najbezpieczniejszy poziom fluory to dla Kobiety do 3mg, mężczyzny do 4, a dzieci 1 do 2mg. To bardzo niewielka dawka, którą możemy dostarczyć chociażby kilkoma filiżankami herbaty, a biorąc pod uwagę, że fluor zawierają także fasola, marchewka, ziemniaki, kapusta, sałata, szpinak czy mąka- sami możecie sobie wyobrazić jak łatwo jest przekroczyć taki próg bezpieczeństwa. I o ile bezpieczne jest samo jedzenie, to już gorzej wpływa na nas stosowanie właśnie pasty do zębów z fluorem.

Z trucizny zrobiono… lekarstwo. Fluor tu, fluor tam, umyj zęby pastą z fluorem- będą białe i zdrowe. Owszem, pod warunkiem, że będziesz mył te zęby pastą z fluorem do 20 roku życia kiedy Twój organizm go przerabia na wyższych obrotach i pod warunkiem, że w organizmie nie będzie go ani przez chwilę za dużo.

Nadmiar, który nie zostanie usunięty z organizmu, kumuluje się w układzie kostnym i kumuluje się w skórze.

Choroba to fluoroza.

Fluor zawierają także leki psychotropowe. Jest wzmacniaczem ich działania, po dodaniu go do popularnego leku Valium powstał silniejszy o nazwie Rohypnol, a Stelazinum to lek silnie uspokajający stosowany w domach spokojnej starości i szpitalach psychiatrycznych na całym świecie.

Ponadto, od początku XX wieku było wiadome, że fluor podany w niewielkich ilościach powoduje, że ludzie są bardziej podatni na manipulacje i ulegli. Spowodowane jest to prawdopodobnie wpływem fluory na szyszynkę, która jest odpowiedzialna za naszą prawidłową percepcję i myślenie „swoim” tokiem, podejmowanie swoich, niezmanipulowanych decyzji. Dowodem na to było chociażby podawanie przez hitlerowców fluoru w dużej ilości w wodzie pitej więźniom obozu koncentracyjnego. Chodziło tutaj również o ogromne pieniądze, lecz o tym już nie będę pisać- dla ciekawych proponuję wygooglować 🙂

Proponuję zaopatrzyć się w pastę do zębów bez fluoru, lub zrobić ją samemu. Jak? Dowiecie się już niedługo!

Oby dwa krótko poruszone tu tematy w sprawie fluoru są wstrząsające, lecz musicie wiedzieć jeszcze, że fluor znajduje się także w naszej wodzie. W wodzie którą płuczecie chociażby zęby po umyciu jest nie tylko chlor ale także właśnie fluor. Czy można pozbyć się tych substancji z wody kranowej i sprawić że będzie po prostu zdrowa? O tym już niedługo 😉

Chrońmy się przed tym, aby nie zostać zmanipulowanymi robotami na usługi wpływowych mas!

 

I. Inanna <3