Od dzisiaj zaczynamy serie artykułów #Stres Nokaut. Co mamy na celu?

Wokół nas mnóstwo osób borykających się z zaburzeniami odżywiania, bulimią, anoreksją, depresją, apatią, nerwicą, nerwicą natręctw, atakami paniki, bordeline, dwubiegunówką…wszystko sprowadza się do emocji.

Zazwyczaj tych bardzo głęboko ukrytych, których nie jesteśmy w stanie wyrazić słowem – ani tym pisanym ani mówionym. Ale, ale…jako osoba, która przez lata na własną rękę próbowała wielu różnych sposobów na zabijanie stresu spowodowanym strachem, lękiem i tęsknotą za uprowadzonym synem, opiszę Wam co odkryłam i pójdę dalej. Zaproszę Was w wirtualną podróż ze mną w miejsca, które pomagają mi przepracować niewypowiedziane emocje.

Pamiętajcie, że emocje,, które trzymacie w sobie przeradzają się w przysłowiowy kamień na sercu, który może powodować wiele róznych schorzen i zaburzeń.

Zostańcie z nami, już w ten weekend zaproszę Was w wycieczkę górską oraz na sympozjum medyczne, gdzie będę w stanie wzbogadzić moje życie socjalne, ale też poznać wiele nowych tematow, które z chęcią przeleję na strony www.PsychoKompot.pl.

Pozdrawiam Was serdecznie,

Barbara