Jak sprawdzić jakim jesteś numerem? Musisz dodać wszystkie liczby swojej daty urodzenia. Na przykład, jeżeli urodziłeś się dnia 29.03.1995 roku: 2+9+3+1+9+9+5= 38 i teraz należy zsumować 3+8= 11 i dalej 1+1=2. Jesteś numerologiczną dwójką.

_________________________________________________________________________________________________________________

Ludzie którzy są numerologicznymi dwójkami są niesamowicie wrażliwi, uduchowieni i bardzo podatni na zranienia, łatwo je zranić ale dzięki swojemu delikatnemu usposobieniu pomogą jak tylko je poprosisz. Dwójki są wspaniałymi słuchaczami i cechują się wielkodusznością i ogromną empatią co czasem prowadzi je w ślepy zaułek, do sytuacji bez wyjścia. Ich charakter pozwala jednać ludzi, lecz jeżeli zostały w przeszłości poranione i doznały dużych restrykcji aby wykazać swą naturę, wtedy są nieśmiałe, zamknięte w sobie i nieskore do spotkań towarzyskich. To powoduje, że ciężko poznać ich naprawdę miłą, sympatyczną i dobrą naturę.

Łagodne, skromne i cenią sobie spokój i ciszę, niesamowicie rodzinne dwójki realizują się w życiu rodzinnym, doskonale wie co to altruizm czy współczucie. Są mało przebojowe, niestety często nie potrafią zawalczyć o swoje, poddając się woli partnera czy wpływu towarzystwa aby nie odstawać.

Można powiedzieć że to wręcz odwrotność jedynek. Dwójki nie ryzykują, wolą powoi, dokładnie i bez ryzyka. Zachowawcze i stonowane, czasem strachliwe. Nie chcą rzucać się w oczy, nie dla nich sława i blask. Dużo dwójek żyje samotnie, właśnie z powodu obaw przed innymi, ciężko wyjść im z inicjatywą. Imprezy są ostatnim, czego dwójka by chciała. Lecz jeżeli dane będzie komuś spotkać dwójkę i zdobędzie jej zaufanie- zyska wspaniałą osobę, oddaną, ciepłą i kochającą. Są wierne, wyrozumiałe i lojalne.

Dwójki popadają czasem w niezdrową izolację, z powodu swoich kompleksów i nieśmiałości, nad czym powinny popracować, ponieważ spadki nastroju i melancholia to dość częste przypadłości dwójek. Zranione bardzo cierpią, wybaczą krzywdę, ale nigdy jej nie zapomną i często o niej myślą w kontekście własnej osoby.

Jeżeli jesteś numerologiczną dwójką, uważaj abyś nie dał się wykorzystać ponieważ nie każdy chce tylko Twojej pomocy i dobroci. Nie ulegaj wpływom, postaw na swoje zdanie a poczujesz się pewniej i lepiej 🙂

Najlepsze zawody dla dwójek to bibliotekarz, urzędnik czy dyplomata. Nie dla nich wyścig szczurów!

 

Słynne numerologiczne Dwójki:

Martin Luter King, Machiavelli, Marquez, Helmut Kohl, Dalai Lama XIV, Mozart, Byron.

Isztar Inanna