Jak sprawdzić jakim jesteś numerem? Musisz dodać wszystkie liczby swojej daty urodzenia. Na przykład, jeżeli urodziłeś się dnia 29.03.1996 roku: 2+9+3+1+9+9+6= 39 i teraz należy zsumować 3+9= 12 i dalej 1+2=3. Jesteś numerologiczną trójką.

_________________________________________________________________________________________________________________

Numerologiczne trójki, zawsze uśmiechnięte, dusze towarzystwa, wręcz rozbrykane osobowości które rozbawią każde towarzystwo i rozbujają każdą imprezę. Pogodne usposobienie trójek nie pozwala na życie w odosobnieniu, towarzystwo kocha je a one- towarzystwo. Dużo trójek ma lotny umysł, bujną wyobraźnię i otwartą naturę dzięki czemu mają mnóstwo znajomych i podobają się płci przeciwnej 😉

Trójki nie znoszą nudy i zastoju, są żywiołowe, dynamiczne, lubią zmiany i z ciekawością podchodzą do nowych zadań. Trójki są niesamowicie pozytywne, wręcz nie da się ich postawić w złym świetle, ponieważ ich dobroć, serdeczność i przyjacielskość jest wrodzona.

Bardzo pracowite, kreatywne i przedsiębiorcze czasem nie zauważą, że nie da się zrobić dużego projektu w jeden dzień, przez co próbując poczują się czasem źle. Ale szybko im to mija, ponieważ…. na główny plan wchodzi kolejny pomysł 😉 Trójkom nie brakuje odwagi, lecz trzeba uważać aby odwaga nie przerodziła się w brawurę, ponieważ następnie wpadają w kłopoty z których nie dość, że ciężko się wygrzebać, to jeszcze nie wyciągają z tego większych wniosków.

Mają skłonność do gadatliwości, uwielbiają komplementy ale też przechwałki, w towarzystwie uwielbiani ze względu na swoją przebojowość, naturalność a jednocześnie energiczność. Zero krępacji- to trójka!
Słabszymi stronami trójek jest zdecydowanie duża impulsywność i działanie oraz myślenie pod wpływem chwili, dzięki czemu czasem powiedzą o jedno słowo za dużo i …. nie chcą tego przyznać. Często reagują niewspółmiernie i przesadnie do sytuacji, jeżeli wybuchają to nagle i bez strzału ostrzegawczego. Po chwili jednak zapominają o sprawie i… stają się pozytywni na powrót. Trójkom ciężko dochować tajemnicy, zdarza się kłamać czy koloryzować, lecz nigdy przyznać się do tego, lub do winy.

Numerologiczne trójki najlepiej sprawdzą się w zawodach eksponowanych że tak to nazwę, aktor, wokalista, osoba występująca publicznie, człowiek sztuki.

 

Słynne numerologiczne Trójki:

Casanova, Kartezjusz, Dickens, Victor Hugo, George Sand, Salvador Dali, Maria Callas.

 

Isztar Inanna pozdrawia!