Jak sprawdzić jakim jesteś numerem? Musisz dodać wszystkie liczby swojej daty urodzenia. Na przykład, jeżeli urodziłeś się dnia 29.03.1998 roku: 2+9+3+1+9+9+8= 41 i teraz należy zsumować 4+1= 5. Jesteś numerologiczną piątką.

_________________________________________________________________________________________________________________

Dusza towarzystwa, uwielbiana za swoje poczucie humoru i umiejętność zjednania sobie przyjaciół numerologiczna piątka, jest osobą która wręcz oddycha zmianami. Obdarzone niesamowitym urokiem osobistym są pełne wigoru i energii są zdecydowanie wesołe, Dynamiczne i bardzo ruchliwe, uwielbiają nowe znajomości, przygody, zabawę w wesołym gronie, lubią imprezować, są błyskotliwe, rozmowne ale też są świetnymi słuchaczami co zdobywa serca ludzi. Warto dodać, że nawet wraz z wiekiem, nie tracą młodzieńczego wigoru, polotu świeżości i chęci do rozrywek.

Numerologiczna piątka do życia potrzebuje zmian, inaczej się nudzi. w rezultacie czego traci wrodzoną energię, robią się smutne a i czasem wręcz płaczliwe. Ich mottem na co dzień jest wyzwanie, sport, przygoda. To co u innych wywołuje strach czy wahanie, dla piątki jest idealną rozrywką. Ciągnie do tłumów, w miejsca, gdzie jest gwarno, głośno, wesoło i jest imprezowa atmosfera.

Patrząc ogólnie, piątka to osoba przebojowa, bardzo towarzyska i przede wszystkim umiejąca się bawić.

Jednakże zdarza się, że w tym galopie za zmianami, zapędza się za bardzo co skutkuje kłopotami. Nader często zdarza się piątkom popuścić wodzę fantazji, zaszaleć, ale też filtrować i uwodzić kilka osób jednocześnie. Żywy temperament piątek również przekłada się na życie miłosne gdzie szukają podniet i atrakcji ale tez….zmian. Należy uważać na piątkę aby nie zmieniła ona nas bardzo sprawnie i zgrabnie na kogoś innego. Szczerą miłością piątka jest w stanie pokochać jedynie osobę, która zapewni jej moc atrakcji, zmian i emocji, i nie pozwoli na krztę rutyny.

Przez to, że nie zawsze każdy nadąża za żartami rzucanymi przez piątki, zdarzy im się reagować nerwowo i wykazują poirytowanie, co czasem prowadzi do konfliktów. Bardziej energiczne piątki, bywają narwane, nerwowe i wybuchowe, często też nie mają umiaru jeżeli chodzi o używki.

 

I. Inanna