Jak sprawdzić jakim jesteś numerem? Musisz dodać wszystkie liczby swojej daty urodzenia. Na przykład, jeżeli urodziłeś się dnia 29.12.1999 roku: 2+9+1+2+9+9+9= 42 i teraz należy zsumować 4+2=6. Jesteś numerologiczną szóstką.

_________________________________________________________________________________________________________________

Osoby z numerologiczną szóstką są niezwykle uczuciowe, czułe i rodzinne, zdolne poświęcić wszystko dla dobra rodziny, bliskich. Nie wahają się jeżeli trzeba walczyć o rodzinę. Zachowanie i jestestwo szóstek to zdecydowanie empatia wobec innych, współczucie, altruizm czy uczynność.

Dążą ale i też często już są spokojne, harmonijne i poukładane wewnątrz siebie i ogólnie w życiu, cenią sobie  ład i porządek, także dotyczy to ich otoczenia. Opiekuńcza, bardzo zżyta z rodziną, emocjonalnie głęboko pozostaje z nią w relacjach.

Jest wygodna i lubi komfort, jest wręcz do tego stworzona. Można powiedzieć, że wręcz stworzona jest do życia w luksusie, lecz mimo swojej materialistycznej natury jednak rozpościera parasol ochronny nad innymi przed snobizmem czy chciwością. Są ostrożne jeżeli chodzi o wydawanie pieniędzy, większość wydatków jest przemyślane i zaplanowane, nie podejmują pochopnych decyzji, są zachowawcze i zapobiegawcze, czujne, rozważne. Szóstki muszą pamiętać, żeby nie popaść w paranoję, nie analizować wszystkiego, nie być tak drobiazgowym w sprawach i sytuacjach które tego nie wymagają, takie analizowanie powoduje dość dużą dozę irytacji w jej otoczeniu. Łatwo jednak jest przywrócić szóstkę do równowagi, powodując, że w nią uwierzymy, dzięki czemu wraca na swoje tory i jest znowu spokojna i uśmiechnięta- jest tak dlatego, ponieważ szóstki są raczej zakompleksione, niepewne swego, stąd też analizy, i dopiero kiedy poczuje akceptację, rozwija skrzydła.

Przez swe zachowawcze przejawy są czasem surowe, wymagają, bardzo rzadko się złoszczą czy są złośliwie krytyczne- przez co nie tolerują takiego zachowania w swoim otoczeniu. W domu mimo surowych wymagań wobec innych są kochające dobre i niezwykle czułe. Jeżeli jesteśmy w związku z szóstką, należy taką osobę kochać bez względu na wszystko ponieważ tylko szczere, zaufane i dobre uczucie jest w stanie wydobyć z nich całą dobroć i serce. Niekochane zaczynają popadać w stany depresyjne, melancholijne, marudzą i popadają wręcz w zachowania nihilistyczne- nic nie ma sensu.

Tak więc kochane szóstki- jesteście wspaniałe, nie analizujcie tyle 😉

 

I. .Inanna