Jak sprawdzić jakim jesteś numerem? Musisz dodać wszystkie liczby swojej daty urodzenia. Na przykład, jeżeli urodziłeś się dnia 29.03.1991 roku: 2+9+3+1+9+9+1= 34 i teraz należy zsumować 3+4= 7. Jesteś numerologiczną siódemką.

_________________________________________________________________________________________________________________

Numerologiczne siódemki to osoby zdecydowanie dążące do ideału, samorealizacji, chce osiągnąć perfekcję w każdej dziedzinie życia. Duża część siódemek skupia się bardzo na tym aby być najlepszą w pracy, w domu, wśród towarzystwa, czy mieć idealną figurę. Dużo rozmyślają, są bystre i inteligentne, często milczą i analizują przez co mogą wydawać się zarozumiałe lub wycofane. Raczej jest to potrzeba czasu dla siebie i spędzenia go w przyjemnej dla nich samotności, niż brak sympatii czy niechęć do kontaktu.

Wydawałoby się, że taka postawa jak opisana wyżej będzie prowadzić do samolubstwa lub egocentryzmu, lecz nic podobnego. Siódemki skupiają się na sobie co daje im wiele pozytywów, słuchając swojego organizmu, skupiając się na sobie i samodoskonaląc, stają się dystyngowane, zrównoważone i kulturalne.

Bez względu na płeć są eleganckie, elokwentne i potrafią się zachować w towarzystwie, są pożądane w nim ze względu na swój jasny umysł. Wiedząc, że perfekcji nie można osiągnąć w 100%, dopiero przy bliższym poznaniu siódemki widać jak spada maska perfekcjonizmu i opanowania, ujawniając cechy pokazujące, że są one osobami przyjacielskimi, życzliwymi i pomocnymi. Dystans siódemek który widać na pierwszy rzut oka to oznaka ochrony przed zranieniem, dopiero kiedy popracujemy nad przyjaźnią z numerologiczną siódemką, otworzy się ona i pokaże swe wrażliwe wnętrze.

Liczba ta podkreśla jednocześnie chęć bycia lubianą i poważaną, co jest trudne, lecz właśnie siódemki jak mało kto, znajdują się w tej trudnej sztuce. Siódemki nie za dobrze znoszą krytykę, nieprzychylne uwagi rodzą w nich żal, którego bardzo ciężko się pozbyć. Ciężko przychodzą im porażki i niepowodzenia, stąd można zauważyć że chodzą niezwykle marudne, przygaszone, wręcz depresyjne, ale także  nieprzyjemne. W pracy dążą do kompletnej perfekcji, często kosztem wyższym niż powinien być. Za wszelką cenę, nie chcą okazać się gorsze od kogokolwiek. Bardzo duże ambicje wpędzają je często w pracoholizm, ale też nie potrafią zauważyć kiedy „gra jest nie warta świeczki”.

Podsumowując, wydawałoby się, że twarda, silna i niemalże idealna siódemka to tak naprawdę osoba nieszablonowo wrażliwa, czuła i potrzebująca dużo zrozumienia.

 

 

Isztar