Podobno dłonie, ich kształt czy linie, które się na nich znajdują, są w stanie powiedzieć wiele na temat naszego życia czy charakteru. Podobnie jest z odciskami palców. Zrób odcisk swoich linii papilarnych i przyjrzyj mu się dokładnie. Następnie zobacz, co zdradza na Twój temat.

1.

Jesteś bardzo elastyczną osobą, która z łatwością dostosowuje się do wszelkich zmian. Właściciele linii papilarnych, układających się w taki sposób, są też bardzo pracowici i zawsze starają się przestrzegać wszelkich wytycznych i zasad. Uważają, że tylko postępowanie według instrukcji jest najlepszym rozwiązaniem.

 

2.

 

Najprawdopodobniej jesteś osobą bardzo impulsywną i wybuchową. Masz niesamowicie silną osobowość. Nie boisz się stawianych Ci wyzwań i zawsze robisz wszystko, aby dotrzeć do wyznaczonego celu. Bardzo trudno jest przewidzieć Twoje kolejne kroki. Masz wysokie mniemanie o sobie i lubisz być liderem.

 

3.

Silna osobowość to Twoje drugie imię. Zawsze dokładnie wiesz, czego chcesz i robisz, co tylko możesz, aby to osiągnąć. Jesteś lubiany przez swoje otoczenie. Bardzo cenisz sobie lojalność. Masz smykałkę do interesów.

 

4.

Z pewnością jesteś bardzo kreatywną osobą i wielkim miłośnikiem zwierząt. Co więcej, charakteryzuje Cię ogromna wrażliwość i troskliwość o najbliższych. Uwielbiasz marzyć i realizować swoje marzenia. Stawiasz raczej na serce niż na rozum.

 

5.

Masz bardzo spokojną osobowość. Nie lubisz hałasu i szumu wokół siebie. Wolisz wieczór spędzony w rodzinnym gronie niż najlepszą imprezę. Jesteś wrażliwą i delikatną osobą, którą bardzo łatwo zranić.

 

6.

Najbardziej w swoim życiu cenisz sobie niezależność. Wszystko zawsze analizujesz według własnej oceny. Zdarza Ci się buntować przeciw utartym schematom czy innym ludziom. Nie zwracasz uwagi na to, co inni mówią o danej osobie. Polegasz tylko na tym, co sam o niej odkryjesz.

 

7.

Jesteś osobą, która dba we wszystkim o każdy, najmniejszy nawet, szczegół. Jesteś niesamowicie dokładny we wszystkim, co robisz i niesamowicie uporządkowany. Nie lubisz się spóźniać, a w pracy zawsze trzymasz się terminów.

 

8.

Jesteś osobą, która ma niesamowicie podzielną uwagę. Możesz wykonywać wiele zadań jednocześnie i żadne z nich na tym nie ucierpi. Jesteś też niesamowicie kontaktowy i lubiany. Dla swoich najbliższych potrafisz zrobić naprawdę wiele.

Źródło: https://genialne.pl/odciski-palcow/