Mam na myśli bardziej cytrynianowy biznes, a to dlatego, że dziś o kamieniu kwarcowym zwanym cytryn. Nie bez powodu w tytule biznes, ponieważ ten kamień jest wręcz napędem dla firm pod kątem głównie materialnym i rozwojowym. Służy utrzymaniu bezpieczeństwa finansowego oraz pozwala mieć satysfakcję z życia zawodowego.

Dla Kogo: Właściciele firm, przedsiębiorcy, finansiści, koordynatorzy, liderzy, maklerzy, deweloperzy, inwestorzy.

Działanie: Pozytywnie oddziałuje na osoby rozpoczynające nową pracę lub projekt, jest kamieniem dobrobytu. Przyciąga dobre okazje i odpowiednich ludzi pomocnych w naszym rozwoju zawodowym, awansie, rozkręceniu własnej firmy czy w wyjściu z kryzysu finansowego.

Ponadto podwyższa zdolność organizmu do regeneracji podczas choroby, reguluje trzustkę i wątrobę dzięki czemu dobrze zwalcza cukrzycę, usprawnia pracę gruczołów limfatycznych, komórek mózgowych, układu trawiennego, przemiany materii, łagodzi schorzenia jelit i żołądka.

Niweluje zawroty głowy, migreny, obniża zły cholesterol, ułatwia zasypianie.

Znaki zodiaku którym sprzyja: Lew, Bliźnięta, Panna

Cytryn jest świetnym pomocnikiem przy ćwiczeniach psychotronicznych, a co za tym idzie, będzie też pomocny przy medytacjach i głębszych stanach skupienia.

Życzę Wam miłego wzbogacania się !

Inanna <3