Czasami bywa tak, że chcemy odciąć się (swoją energię) od ludzi, często dla nas toksycznych, lub od grup ludzi, sekt, nałogów. Świece separacyjne służą konkretnie do odcięcia osoby od osoby czy osoby od rzeczy/sytuacji. Jest pomocna przy zakańczaniu przeciągających się rozwodów, przeciągających się spraw sądowych, w których chodzi o odcięcie się od osób lub sytuacji.

Do takiego rytuału odcięcia używa się czarnych świec, lecz nie jest to zwykła świeca- jest ona czarna z zewnątrz, a czerwona wewnątrz. Taka świeca jest silnym narzędziem do wysłania energii rozdzielającej, musicie być pewni swego, że chcecie się odciąć. Należy ją palić przy ubywającym księżycu, a ja wykonuję taki rytuał w sobotę która jest dniem Saturna i jest dniem w który służy oczyszczaniu, czym zdecydowanie jest odcięcie za pomocą świecy separacyjnej.

Taką świecę można wykonać samemu, polecam świece z naturalnego wosku. Potrzebne są do tego dwie świece- czarna i czerwona. Z czerwoną świecą nic nie robimy, lecz czarną rozpuszczamy w kąpieli wodnej, a kiedy już będzie roztopiona i będzie zastygać:

1. Można polewać mocno ciepłym woskiem czerwoną świecę tak aby czarny wosk przykrył czerwoną świecę. Należy tutaj uważać ponieważ czerwona świeca pod wpływem ciepła będzie się giąć.

2. Lub można poczekać chwilkę dłużej i oklejać czarnym woskiem czerwoną świecę jak plasteliną.Tutaj będzie trochę więcej babrania lecz możecie spróbować również użyć do tego łyżki/łyżeczki.

Świeca robiona samemu w moim mniemaniu ma więcej mocy, chociażby dlatego że robimy ją z myślą o intencji odcięcia i zwyczajnie wkładamy w nią energię.

Można również kupić świecę, wiem o tym, że są zestawy do spalenia takiej świecy intencyjnie, zawierają jak dobrze pamiętam świecę, instrukcję i gwóźdź do wyrycia.

Należy pamiętać, że świeca spalona intencyjnie to nie świeca spalana rytualnie, więc jeżeli nie pomoże takie spalenie z intencją, polecam wybrać się do kogoś, kto zajmuje się tym profesjonalnie. Nie czekajcie na rezultat z utęsknieniem- zawsze Wszechświat wybierze najlepszy moment aby zadziałać.

Bardzo silna świeca, bardzo skuteczna dlatego podjęcie decyzji o odcięciu się od ludzi/grup/sytuacji naprawdę powinno być przemyślane- pamiętajcie o tym!
Jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w tym temacie, napiszcie do nas na pomoc@psychokompot.pl

Namaste, I. Inanna