W poprzedniej części poruszyłam temat wprowadzania naszej podświadomości w stan gotowości do spełniania naszych celów i życzeń. W tym artykule podam Wam drugi sposób na to, aby nasza podświadomość pracowała nad tym aby Wszechświat był dla Was przychylny.

Dziś zahaczę o świece, a dokładnie o wpływ ich światła i wpływ ognia na rytualne lub intencyjne palenie świec. Otóż jest on (wpływ) bardzo duży. Nasza psychika i podświadomość uwielbia poczucie rytualnych czynności, a ognień jako najbardziej dynamiczny z żywiołów jak nic potęguje to uczucie.

 

Świece które palimy, mogą być z naturalnego wosku jak i normalnego, ja jednak polecam naturalne- ładnie pachną i nie wydzielają toksyn. Możecie taką świecę specjalnie przygotować, na przykład świeca, która ma za zadanie odcinać negatywne energie, dobrze jak będzie smarowana od góry do dołu, kierunku ziemi. A świecę, która ma za zadanie przyciągać dobre rzeczy, należy smarować od dołu do góry.

Świecę na bogactwo możecie dodatkowo obsypać brokatem, na miłość postawić w otoczeniu ususzonych płatków róż. Na zdrowie- dodajcie rozmarynu do oliwy którą będzie smarowana świeca, na urodność szałwia lub rumianek a na oczyszczanie czystek lub pokrzywa.

Poniżej krótki opis najpopularniejszych kolorów świec do poszczególnych działań.

  • Fioletowa i czarna- odcinanie i separacja
  • Biała – oczyszczenie
  • Czerwona – miłość
  • Zielona – zdrowie
  • Złota/Żółta – bogactwo, przyciągnięcie pieniędzy
  • Pomarańczowa – pewność siebie

Dodatkowo, taką świecę możecie wzmocnić lustrem tak, aby odbijał się w nim jej płomień. Ważne jest, aby to lusterko było jedynie z przeznaczeniem do działań tego rodzaju, czyli magicznych.

Zapalając tak przygotowaną świecę, możecie wypowiedzieć swoje życzenie do niej.

ODCINANIE: Ja ….. (swoje imię), urodzona …….. (data Waszego urodzenia) odcinam od siebie ……. (co odcinacie) .

PRZYCIĄGANIE: Ja ….. (swoje imię), urodzona …….. (data Waszego urodzenia) przyciągam do siebie ……. (co przyciągacie) .

Tak się dzieje a więc tak jest!

 

Więcej na temat świec znajdziecie tutaj: http://psychokompot.pl/2017/12/07/moc-swiatla-co-nieco-o-paleniu-swiec/

Niech Wam się darzy w Nowym 2018 Roku!

Isztar I. Pozdrawia!