MARZĘ O TOBIE

Wyraz uznania, uwielbienia lub przywiązania do osoby, którą obdarzamy poczuciem, że jest dla nas ważna. Niesie w sobie przesłanie energii, która buduje silne poczucie wyjątkowości i wewnętrznej wartości. To bardzo ważne słowo i bardzo silna motywacja do samodoskonalenia.

 

PIĘKNY/A JESTEŚ!

Wyrażenie, które może odnosić się do kształtów ciała i do walorów ducha. Piękno jest indywidualną wartością. Dla każdego znaczy co innego i każdemu z nas niesie w sobie energię, potwierdzającą skuteczność naszych działań w samodoskonaleniu – bez względu na indywidualną definicję piękna.

 

PRAGNĘ CIĘ

Wyrażenie, które zapewnia poczucie bliskości i intymności. Jest silnym przekazem energii twórczej. Niesie w sobie siłę poczucia bycia wyjątkowym i ważnym, pięknym i potrzebnym. Pragnę Cię – to bardzo wartościowe słowa, które wzmacniają w nas energię atrakcyjności.

 

PRAGNĘ TWOJEJ OBECNOŚCI

To wyrażenie czyni osobę, do której kierujemy te słowa, bardzo ważną w naszym życiu, dajemy znać, że potrzebujemy obecności kogoś dla nas wyjątkowego. Obdarzamy kogoś pragnieniem,  a więc obdarzamy go naszą uwagą i poszukujemy jego obecności i bliskości. Dlatego właśnie słowa te tak bardzo podnoszą wewnętrzne poczucie własnej wartości. Dlatego są dla nas bardzo ważne.

 

PROSZĘ

Przepiękne zaklęcie, którego wartość, doceniona przez nasze serce, uzdrawia wiele napięć i niesie ze sobą twórczą energię. Wyrażenie to pokazuje osobie, do której je kierujemy, że jest dla nas ważna, że jest nam potrzebna i że darzymy ją zaufaniem. Proszę jest czarodziejskim kluczem do serca innej osoby i wyrazem naszego szacunku do niej. Energia tego wyrażenia jest bardzo silna i twórcza.

 

 

 

 

Źródło: M. Brzoza, Słownik dobrych słów