Rok Ziemskiego Psa, który zaczyna się 16 lutego 2018 roku, będzie spokojny i szczęśliwy. Warto poświęcić uwagę bliskim, rodzinie, sprawom domowym, przeznaczyć więcej dni na odpoczynek. Kariera nie ucieknie, pomyśl o zdrowiu i dąż do uzyskania życiowej równowagi. Rok Psa sprzyja zaczynaniu trwałych i stabilnych związków.

Chińskim kalendarzem włada dwanaście znaków zwierzęcego zodiaku, które panują nad kolejnymi latami. Występują w pięciu różnych żywiołach: ziemi, metalu, wody, ognia i drewna. Rokiem 2018 włada Pies, który odbiera wpływy ziemi, dlatego nazywamy do Ziemskim Psem. Cykl chińskiego kalendarza trwa sześćdziesiąt lat, w tym czasie każdy z dwunastu znaków pojawi się w jednym z pięciu żywiołów. Ziemia sprzyja Psu, bo pokazuje mu o co się w życiu trzeba troszczyć. A ponieważ nigdzie nie jest tak dobrze jak w domu, Ziemski Pies staje na straży rodziny i zachęca do inwestowania w domy, mieszkania i codzienną wygodę.

Pies pilnuje bliskich, ale nie zaczepia obcych, dlatego w 2018 roku będzie mniej konfliktów i różnych napięć. W sprawach zawodowych i w biznesie pojawią się zupełnie nowe okazje. Kto będzie sprytny, ten w 2018 roku szybko je wykorzysta. Jeśli chcesz założyć firmę lub zacząć pracę w nowej branży, nie zwlekaj! Ziemski Pies zwany jest Psem Wchodzącym na Górę, a więc dzięki temu, co uda się zacząć w 2018 roku, w kolejnych latach osiągniemy wielki sukces. Najważniejsza jednak będzie rodzina i inne bliskie relacje. Ziemski Pies pomoże zadbać o mieszkanie, będzie sprzyjać remontom i poważniejszym przebudowom. W kolejnych latach okażę się, że wydatki i starania bardzo się opłaciły. W polityce Ziemski Pies nie lubi wojen i otwartych sporów, dlatego możemy spać spokojnie. Zadba o przestrzeganie prawa, dlatego przestępcy w 2018 roku nie mogą liczyć na żadną pobłażliwość.

 

 

http://czary.pl/horoskopy/chinski/chinski_horoskop_roczny.php