Jak sprawdzić jakim jesteś numerem? Musisz dodać wszystkie liczby swojej daty urodzenia. Na przykład, jeżeli urodziłeś się dnia 29.03.1997 roku: 2+9+3+1+9+9+7= 40 i teraz należy zsumować 4+0=4. Jesteś numerologiczną czwórką.

_________________________________________________________________________________________________________________


Numerologiczne czwórki wykazują się dużą ostrożnością, a dystans i powściągliwość jej towarzyszą. Mimo iż są raczej osobami wycofanymi, to są świetnymi pracownikami, z cechami takimi jak solidność, prawdomówność, rzetelność czy odpowiedzialność.

Są typami raczej obserwatora niż kogoś kto jest w środku zamieszania, lecz niech Was to nie zmyli- na pewno nie można zarzucić im tchórzostwa. Zdecydowana większość czwórek nie jest osobami otwartymi, zajmuje im dużo czasu aby zawrzeć znajomość, trzy razy przekalkulują zanim wejdą w jakąś relację.

Nie wychodzą przed szereg, wykonują powierzone zadania sumiennie, dzięki czemu dość sprawnie osiągają sukces, lecz raczej nie jest to ich główna potrzeba.

Mimo że mają łagodne usposobienie, często poprzez swą wzmożoną ostrożność są uważane za histeryków i panikarzy, a nie do końca jest to prawda. Poprzez lekkie odejście od ludzi ze względów właśnie ostrożności, może niesłusznie sprawiać wrażenie snoba, osoby próżnej i egoistycznej. Są ciche, zamknięte w sobie, lecz zadanie sobie trudu poznania jej, zaowocuje wspaniałą znajomością. Nad osobami spod znaku czwórki łatwo jest zapanować, wręcz poddać je sobie, lecz o ile czwórka będzie dobrze traktowana, o tyle pozwoli na przejęcie władzy nad sobą.

Nie lubią czuć się gorsze od innych, dlatego też czasem popadają w pracoholizm, ich delikatna i wrażliwa natura dużo bardziej oddziałuje na porażki i przykrości, dlatego są wręcz stalowo cierpliwe, wytrwałe i wytrzymałe. Dość często pozbawione polotu i krótkowzroczności, których zmiana nie ma większego sensu ponieważ są to cechy czwórki których nie da się zmienić.

 

I. Inanna