Jak sprawdzić jakim jesteś numerem? Musisz dodać wszystkie liczby swojej daty urodzenia. Na przykład, jeżeli urodziłeś się dnia 29.03.1993 roku: 2+9+3+1+9+9+3= 36 i teraz należy zsumować 3+6= 9. Jesteś numerologiczną dziewiątką.

_________________________________________________________________________________________________________________

Numerologiczne dziewiątki  to osoby bardzo uduchowione, inteligentne i niesamowicie empatyczne, wręcz zachowują się altruistycznie. Do życia podchodzi emocjonalnie, jest czuła, wibruje na poziomie pomocy innym, nawet jeżeli są to osoby dla niej obce. Poświęca się, współczuje i opiekuje się innymi. Dziewiątki potrafią wczuć się w drugiego człowieka dzięki czemu właśnie, są tak empatyczne, uczuciowe i wrażliwe oraz potrafią trafnie udzielić wsparcia.

Mają miękkie serca z natury, a i z natury są po prostu miłe, uczynne i ciekawe człowieka i świata. Nie zawsze jest to dla nich dobre, ponieważ łatwo ulegają manipulacji, są wykorzystywane ze względu na swoją dobroć. Nawet jeżeli dziewiątka odkryje że została wykorzystana, nie zmienia to jej podejścia do ludzi i chęci niesienia pomocy.

Potrzebują rozwoju duchowego i faktycznie poświęcają czas aby rozwinąć się i duchowo i intelektualnie, dążą do samodoskonalenia i samorealizacji, mają chłonne i otwarte umysły. Zdarza się że manipulacją zostaną namówione do czegoś czego będą żałować, ale kłopoty w jakie z tego powodu wpadają, nie są jakieś wielkie.

Typowa dziewiątka jest towarzyska miła, wrażliwa i komunikatywna, jest osobą niezwykle wyrozumiałą, współczującą, zazwyczaj są to lekarze, pielęgniarki czy położne. Dziewiątka która nie może pomagać, nie żyje zgodnie ze swoimi potrzebami, jest nieszczęśliwa i traci cel i sens życia, stają się melancholijne, wybuchają płaczem czy też płaczą na zawołanie.