W dzisiejszych czasach klątwa jest nie uznawana za poważną, tak samo zresztą jak złe oko czy uroki. Jedynie złorzeczenie ma może jakąś wiarygodność, może dlatego, że słowo jest tak złożone jak jest… 🙂

Urok i klątwa różnią się od siebie tym, że urok, jest zadawany na poziomie jednej sfery życiowej. Czy to praca, miłość czy zdrowie. Lecz klątwa jest silniejszym ingerowaniem w naszą energetykę, nie dość że działać będzie raczej pod każdym aspektem naszego życia, to może być pokoleniowa lub na przykład rodzinna.

Dlaczego ludzie rzucają uroki? Ano jest to świetne narzędzie do ułatwiania sobie życia- można osłabić kogoś urokiem aby zdobyć pracę. Można rzucić na kogoś urok, aby zyskać pracę czy awans, aby wykluczyć naszą konkurencję. Dzieci i zwierzęta najbardziej narażone są na uroki, uważajcie na nie ponieważ uroki sieją spustoszenie w organizmie, powodują że świat postrzegany przez zauroczone dziecko jest przekształcony, inny- lecz dzieci często tego nie powiedzą ponieważ myślą, że tak ma właśnie być. A objawy będą widoczne: mocny płacz, niczym nie wywołany, czasem o tych samych porach dnia. Szarpanie, zły sen, brak koncentracji. Przy urokach często psują się sprzęty domowe.

Ludzie wierzą lub nie wierzą, a fakty się dzieją. Kiedy dzieje się tak, że choroba się przeciąga i pogłębia, nagle zaczynamy szukać pomocy, również znakiem są chorujące zwierzęta, kwiaty no i dzieci-należy wtedy się zastanowić czy przypadkiem urok nas nie dotyczy. Uroki dotyczą osób lub jakiś sytuacji.

Natomiast klątwa, działa na całe nasze życie, nie ma możliwości w żadnej dziedzinie czy to miłość czy to zdrowie, mimo starań nic nie idzie do przodu, nie ma sposobów na problemy albo są one nieskuteczne. Jest o tyle gorsza że może być rzucona na rodzinę lub jakąś społeczność i może ciągnąć się przez pokolenia. Na przykład: klątwa rzucona pod kątem kobiet w rodzinie, a może brzmieć, że 5 pokoleń kobiet nie będzie mieć szczęścia do mężczyzn i będzie wybierać zawsze źle w miłości. Klątwa także może działać na miejsce, w którym będą dziać się złe rzeczy. Co ważne- skutki działania klątwy czasem mogą być podobne do opętania, ponieważ osoba z klątwą nie zachowuje się normalnie, ma skrzywiony pryzmat rzeczywistości. Klątwy mogą być świadome i nieświadome, najdotkliwsze są te które ciągną się wryte w lata, w pokolenia, należy przyłożyć się do ich ściągania, bez doświadczenia nie polecam tego robić. Nawiązując do nieświadomych klątw- rada dla matek- nie złorzeczcie swoim dzieciom w złości: „A żebyś miała tak ciężko jak ja!” „A żebyś miała takie niegrzeczne dzieci jak ja!” nie złorzeczcie, ponieważ jeżeli będzie to naprawdę mocne i szczere w uczuciach, to magia słowa potrafi zadziałać.

W skrócie kilka objawów dotyczących uroków i klątw:

Urok:

1. Nie układa się miłość, ze związku na związek jest coraz gorzej mimo braku konkretnego konfliktu

2. Po trochu po trochu tracicie dobry dochód lub ubywa Wam pieniędzy, rujnuje Was finansowo, mimo starań o pieniądze, np dodatkowa praca

3. Nie radzicie sobie z emocjami, coraz częstsze wahania nastrojów, ciężka głowa, natłok myśli i problemów, które da się łatwo rozwiązać

4. Zdrowie- jak nie boli nóżka, to boli rączka, jak nie rączka to główka. Zaburzenia snu, zaburzenia wstawania, brak koncentracji, samopoczucie wyraźnie coraz gorsze mimo zdrowego trybu życia

 

Klątwa:

1. Mimo usilnych starań włożonych w życie i miłosne i zdrowotne i finansowe (to oczywiście przykłady) nie chce układać się NIC. Cały czas zastój, wręcz cofanie się w życiu.

2. Zła atmosfera w jednym miejscu – załóżmy, że kłócicie się z osobą tylko w jednym miejscu, np w danym domu. Poza tym miejscem kłótnie są „normalne” a nie ogniście palące i agresywne.

3. Bóle głowy w okolicy 3 Oka – bez znaczenia czy z tyłu czy przodu głowy, mogą oznaczać podpięcia energetyczne, które zakrzywiają nam obraz rzeczywistości.

4, W związku z tym, że nie postrzegamy świata takim jaki jest- kłótnie z całym otoczeniem o to że jest inaczej niż jest.

 

Pamiętajcie – podejmując walkę z urokami, klątwami zawsze trzeba wrócić do jego/jej źródła.

 

 

Namaste I. Inanna