Słowa zaklęcia to perełki naszego wyrażania siebie, to KLEJNOTY pozytywnej werbalizacji, które niosą z sobą energię miłości i pokoju.

 

Pamiętaj, że słowo wrażliwości świeci niczym gwiazda, zaś sarkazm niczym grząskie błoto, więzi nas, brudzi i ogranicza.

 

Przyjrzyjmy się kilku dobrym zwrotom i pięknym słowom:

 

BARDZO MI NA TOBIE ZALEŻY

Kiedy patrzymy sobie głęboko w oczy i kiedy zakwita wzajemne zaufanie, słowa te przynoszą ze sobą energię, która wzmacnia poczucie bycia kochanym i potrzebnym, a to bardzo ważna energia dla każdego z nas. Uskrzydla i wzmacnia człowieka, który słyszy, że jest ważny.

 

DZIĘKUJĘ

Piękne, zaczarowane wrażliwością słowo, które niesie ze sobą wewnętrzną energię rewanżu za otrzymane dobro, za energię innej osoby, która została nam podarowana. Dziękuję pozwala utrzymać równowagę energetyczną między dawaniem a braniem. Czyni wokół spokój i wprowadza harmonię.

 

JESTEŚ CUDOWNY

Te słowa są docenieniem doskonałości, wewnętrznej wrażliwości, wyjątkowej urody, sprytu czy inteligencji, wszystko to zawiera się w tym prostym wyrażeniu. Każdy z nas potrzebuje dobrych słów. Poprzez ich energię, wzmacniamy nasze pozytywne patrzenie na świat, zdolność do radości. Poprzez te dobre słowa wspieramy ich energią osobę, którą doceniamy w jej procesie samodoskonalenia.

 

KOCHAM CIĘ

Słowo zaklęcie – dla ludzi chyba najważniejsze. Słowo, które wzmacnia nas, uskrzydla, umacnia poczucie bycia ważnym i wartościowym. Każdy człowiek potrzebuje słyszeć takie ważne dla siebie słowa, tak samo jak potrzebuje akceptacji, własnej wolności i samodyscypliny. Kocham Cię – to energia ogromnej mocy. I choć zdarza się, że używana bywa wbrew swemu przeznaczeniu jako kłamstwo, należy pamiętać, że to nasze intencje czynią energię ukierunkowaną właściwie – ku dobru innych lub szkodzie – z zamysłem ich zranienia

 

 

Źródło: M. Brzoza Słownik dobrych słów