Niech ktoś to przetłumaczy i nagra z polskim tekstem.
Trzymajcie się z dala od telefonów komórkowych, pomyślcie o telefonach na przewodach, trzymajcie komórki z dala od osób ciężarnych i chrońcie przed ich promieniowaniem swoje dzieci.
Wyłączajcie na noc swoje routery.

Korporacje czerpiące zyski z tych technologii, a także skorumpowani politycy i pseudo naukowcy pieprzący o nieszkodliwości technologicznej radiacji OSZUKALI NAS.

Oszukali dla pieniędzy, ale też oszukali na zlecenie.
Dziś to nie tylko przekaźniki informacji, których chcecie, ale również tych informacji o których nic nie wiecie, których nie jesteście świadomi. Technologia „mind control” to wyświechtany slogan. Ale ZA NIM KRYJE SIĘ INNY ŚWIAT.

Świat zbierania informacji o Tobie, Twoim życiu, upodobaniach, nawykach, nałogach, życiu prywatnym, poglądach politycznych, światopoglądzie, upodobaniach rozrywkowych, modowych, seksualnych…. wszystko.

Świat zdalnego kierowania Twoimi snami, myślami, emocjami, zachowaniami, tendencjami do chorób, a wręcz wywoływania tych stanów na zlecenie. System anten LTE to nie jest zwykła antena nadawczo odbiorcza na potrzeby telefonii. TO TECHNOLOGIA WOJSKOWA I AGRESYWNA, KTÓRA POTRAFI NISZCZYĆ LUDZKIE ŻYCIE I ZDROWIE. Potrafi też zabijać.

Nie dbam o to, że u niektórych z Was właśnie włącza się mechanizm wyparcia, który mówi do ucha: „daj spokój, on popada w paranoję, za dużo naoglądał się fajk niusów w sieci. Za dużo widział stron ze spiskowymi teoriami dziejów”. Czemu nie dbam? Bo dla Was już nie ma ratunku. Wasze umysły nie pracują samodzielnie, ale lecą na schematach zapakowanych tam PROGRAMÓW. Nie jesteście w stanie już odzyskać SIEBIE. Jest za późno. Nie jestem w stanie Wam pomóc, ani nikt. Poza Wami samymi. Na podstawie najwyższego obowiązującego nawet tych szubrawców PRAWA WOLNEJ WOLI. O ile jeszcze ją masz.

 

 

Ale piszę te posty z myślą o tych, którzy jeszcze zachowali odrobinę i resztki instynktu samozachowawczego, działające resztki naturalnych narzędzi w które wyposażyło nas Łono Życia z którego się wyłoniliśmy … zanim nasz świat opanowali technokraci ze swoimi demonicznymi inspiratorami. Te narzędzia to prawo WOLNEJ WOLI, intuicja, serce i umysł. Jesteś żyjącą duszą.

UDERZENIE PRZYSZŁO W UMYSŁ. Oddzieliło go od nas samych. Przeprogramowano przez systemy edukacji, religii, tak zwanej nauki, medycyny, przemysłu rozrywkowego, a w końcu wszech obecnych mediów. Nauczono nas myśleć, że ten umysł (który jest zaledwie … i AŻ narzędziem duszy, to TY. Że skoro w nim pojawiają się jakieś myśli, to na pewno TY JESTEŚ ICH AUTREM. „Myślisz, więc jesteś” – mówią. KŁAMIĄ.

Do podboju ludzkości nie potrzebne są czołgi, bomby i broń. Wystarczy znajomość psychologii, technologia badania, mierzenia i rozumienia częstotliwości fal mózgowych, złamanie kodów do umysłu. Potem zastąpienie naturalnych żywiołów w nim funkcjonujących na sztuczne oprogramowanie, które do złudzenia imituje nasze własne myślenie.

Dlaczego jest tak wiele załamań psychicznych, samobójstw, nerwic, depresji? BO TY, KTÓRY (i KTÓRA) jesteś ŻYJĄCĄ DUSZĄ zostałeś ograbiony ze swojego narzędzia kreacji – UMYSŁU.

Przeżywasz podświadomy, wewnętrzny konflikt. Intuicyjnie wiesz, że to czego doświadczasz nie jest „normalne”, że nie akceptujesz tan naprawdę tego co się wokoło dzieje, że „coś tu śmierdzi” i walczysz z oprogramowaniem umysłu tłoczonego nam non stop. Te programiki mówią, że wszystko jest dobrze, że taki jest ten świat, że nie mamy wyboru, że jednostka nic nie może. Takie osoby czują jakby miały podwójną osobowość. Nie wiedzą, że jedna z nich TO ONI SAMI, A DRUGA TO MENTALNA ILUZJA ICH SAMYCH, program. Wytworzony technologicznie stan transu, „rola”, w jaką nas wbito przez wielopoziomowe programowanie społeczne, religijne, medialne itd.

Jemy odpady przemysłowe w chemicznie i sztucznie wyprodukowanej żywności. Połykamy celowo tam umieszczane toksyny (jak glutaminian sodu, aspartam i setki innych). Pijemy wodę z neurotoksynami jak chlor i fluor. Leki nie leczą, ale uzależniają od stałego ich zażywania na stałe uszkadzając naturalne mechanizmy obronne organizmu. Podaje nam się brudne szczepionki z neurotoksynami jak rtęć, aluminium, formaldehyd, zwierzęce białko i ludzkie DNA z ciał wyskrobanych, nienarodzonych dzieci. Podobnie nasz ulubione napoje są słodzone substancją pozyskiwaną z nerek płodów ludzkich. Jemy pieczywo już nie od piekarza, ale z supermarketu, które jest produktem chemika i fryzjera. Tak, fryzjera, bo substancja która powoduje jego chrupkość jest wytwarzana z włosów więźniów w Chinach i od setek tysięcy sieciowych salonów fryzjerskich. Oddychamy zatrutym powietrzem i wdychamy w płuca nanocząsteczki, służące grupie psychopatów do wdrażania projektu zwanego TRANSJUMANIZMEM.

 

 

Ale Ty tego nie wiesz… „bo w wiadomościach nic nie mówili….”, no może poza szydzącymi i ośmieszającym wypowiedziami znanych celebrytów i uznanych autorytetów zatrudnionych za pieniądze i na potrzeby tej samej grupy psychopatów. Oni zawsze z uśmiechem mówią jak bardzo to nie naukowe poglądy ludzi zacofanych, niedorozwiniętych z zaburzeniami osobowości, skrzywdzonych w dzieciństwie i szukających w ten sposób samoakceptacji i akceptacji społecznej. Że trzeba ich leczyć lub dokształcać zgodnie z przyjętymi kanonami w myśl wszystko wyjaśniającego zdania klucza: „BO AMERYKAŃSCY NAUKOWCY ODKRYLI, ŻE ….”.
Lub, że podręcznik medyczny nazywa to zaburzeniem takim, a takim.

Posty jak ten kieruje do tych żyjących dusz, które gotowe są stawić czoła prawdzie o MENTALNEJ ILUZJI NA TEMAT ŚWIATA I NAS SAMYCH. Gotowych odzyskać UMYSŁ, zdeprogramować, oczyścić i podporządkować SOBIE. Do tych którzy uświadomiwszy sobie, że ten świat o którym mówiono nam, że jest „cudem wszechczasów” jest zwykłym mentalnym więzieniem utrzymującym więźniów w stanie ciągłej hipnozy. Bo w gruncie rzeczy nic się nie zmieniło, a jest znacznie gorzej. Pracujesz całe życie, aby spłacić kredyt za miejsce schronienie dla Twojej rodziny. Za Twoje rodzinne „GNIAZDKO”. I to uwiązuje Cię do końca życia jako niewolnika korporacji i banku. Już nie zauważasz jaką to jest farsą. Że żaden ptak nie idzie do urzędu po pozwolenie na budowę gniazda na określonym drzewie, a jak ją dostanie nie leci do ptasiego banku po kredyt na gałęzie z lasu, czy źdźbła trawy z których to gniazdo będzie budował. Jak bardzo straciliśmy siebie i swój naturalny, boski stan i świadomość.

Jeśli moje słowa do Ciebie docierają, jeśli rozumiesz i czujesz coś w sobie, gdy to czytasz, jeśli coś wewnątrz mówi Ci, że tak właśnie jest i że pcha Cię do niepoznanej jeszcze lub zapomnianej wolności… to oznacza, że (w odróżnieniu tych, którzy już są chodzącą pustką odzianą w skórę i kości oraz oprogramowany twardy dysk w głowie) masz w sobie wszystko czego potrzebujesz do WYZWOLENIA I ŻYCIA w pełni świadomości, a także wszelką moc kreacji mogącą oczyścić Twój umysł, ciało i w pełni się uwolnić, a następnie OCZYŚCIĆ TEN ŚWIAT Z TEJ ZASŁONY, NAKŁADKI NA RZECZYWISTOŚĆ. Obudź się. Masz szansę żyć.

Nie, to nie paranoja mój Przyjacielu. To przebudzenie i powrót życia.

 

 

 

 

 

https://www.facebook.com/groups/753627234733617/permalink/1560868214009511/